Calitativ
Am comandat un puf, marimea XL pentru iubitul meu. Are probleme lombare si fotoliul este perfect pentru astfel de afectiuni. Este foarte incantat de el, la fel si motanelul nostru :) Dupa aproximativ 4 luni umplutura s-a mai lasat asa ca a fost nevoie de un refill. Bilutele de polistiren au venit foarte bine ambalate asa ca nu am facut mare mizerie prin casa. Recomand ca, atunci cand cumparati puful, sa il alegeti pe cel cu husa detasabila. In acest fel, reumplerea se va face usor si veti putea spala si husa, in caz ca aceasta se murdareste. Recomand cu mare drag aceste fotolii. Multumim!
Părere pentru: Fotoliu Para XL