Păreri despre produsele noastre

4.93/5
Medie bazată pe 3817 păreri

Berceanu Violeta

Nu se merita.

Ma așteptăm ca fotoliul para xxl pe care l-am comandat sa aibă mai mult puf în el având în vedere ca a costat 350 de lei. La întrebarea dacă l-as mai cumpăra răspunsul este simplu, NU.

Părere pentru: Fotoliu Para XXL



Cucu Valentina

Fotoliu tip para

Am o parere f bună.A venit comanda 1-2 zile...produsul de calitate si exact ca in descriere.Fetita mea e foarte fericită.

Părere pentru: Fotoliu Para adolescent

Andrei

Livrare rapida

Fotoliul a venit super repede,fara probleme,ramane de vazut parerea sarbatoritului dupa ce il testeaza

Părere pentru: Fotoliu puf Eco


Tzony Adrian

Livrare intarziata

Produsul corespunzator, livrarea intarziata cu 5 zile, cu toate ca am achitat 35 lei in plus taxa de urgenta.

Părere pentru: Fotoliu Para XL

Szende Benkő

Foarte bun

Sunt multumita, foarte bun, foarte relaxant, comod. Fetele sunt multimiti.
Livrare in scurt timp, rapid.
Multumim

Părere pentru: Fotoliu puf Eco

Apreutesei Nicoleta

Este ideal pentru băiețelul meu.

Am achiziționat acest fotoliu pentru fiul meu, este foarte incantat de el. Va mulțumesc.

Părere pentru: Fotoliu bean bag Luna

Eugen

O achizitie OK !

Livrare neasteptat de rapida, foarte confortabil. Culoarea e cea din mostrar,materialele sunt foarte ok.O achizitie care merita facuta.

Părere pentru: Fotoliu puf Eco

Alexandra H

Profi, livrare rapida

Am fost contactata pt confirmarea comenzii de un domn foarte dragut. Cu un sac de 50 l am umplut un puf para XL. Recomand ca bilutele sa fie puse direct in sacul de baza pt a evita imprastierea prin toata casa.

Părere pentru: Perle reumplere





oana

recomand

culoare intensa, material rezistent, produs pe care il recomand cu toata increderea. multumim. Foarte fain.

Părere pentru: Fotoliu Para XL

Bogdan

Calitate extra

Acum multi ani, cand inca nu aparuse fabrica de pufi pe piata, mi-am facut singur un mic fotoliu umplut cu bobite de polistiren; nu se compara calitatea celui luat de la ei, materiale groase, rezistente, de calitate, 5 stele fara discutii.

Părere pentru: Fotoliu Para XXL



Mada

Fotoliu para XL

Material de calitate. Dimensiune buna si pentru adulți. Sunt multumita!
Am avut emotii la livrare pentru ca a venit intr.un sac care era gaurit in mai multe locuri si imi era teama sa nu fie zgariat dar a fost ok

Părere pentru: Fotoliu Para XL


Alex

Foarte ok

Un "accesoriu" util intr-o casa . Usor de manevrat. L-am luat pentru fetita mea care se bucura de el la maxim.

Părere pentru: Fotoliu Para XL

Melinda

Foarte fain

Am primit un puf cadou de la locul meu de munca si asa de tare ne-a placut noua parintilor si mai ales copiilor, ca am mai comandat inca unul ca sa fie pentru amandoi copiii. Sunt foarte usoare, totusi rezistente.
Unicul mic dezavantaj ar fi ca au un miros de China, nu foarte pronuntat, dar se simte. Sper sa treaca repede mirosul acela.

Părere pentru: Fotoliu puf Eco

Adrian

Conform asteptarilor

Material foarte placut la atingere, similar catifelei, fara miros sintetic, culoarea (varianta verde) exact ca in poza, ambalat ok, livrare ok.

Părere pentru: Fotoliu Para Iris XL



Izabela Mihalcea

Excelent

Produsul a fost peste așteptări! Mulțumesc Fabricii de Pufi pentru ajutorul dat Moșului! Calitatea fotoliului este impecabilă și, din fericire, acesta a ajuns în regulă cu transportul curierului.

Părere pentru: Fotoliu bean bag Vela XXL

Alexandru S

Super Pufi!

Este extrem de placut ca material, usor de intretinut si foarte confortabil. Felicitari Fabrica de Pufi! :)

Părere pentru: Puf Lazy XXL


Gabriela Oprea

Perfect

Produsele comandate sunt de o foarte buna calitate comparativ cu altele, culorile sunt foarte frumoase chiar mai frumoase in realitate mai aprinse, copii au fost incantati si chiar am vazut la petrecere parinti invidiosi..care au spus ca-si vor cumpara dupa ce au reusit la un moment dat sa se aseze pentru maxim 3 minute.

Părere pentru: Fotoliu puf Eco



Nicoleta

Foarte mulțumita!

Foarte prompti și atenți la dorințele clientului. Pufurule au ajuns intr un timp foarte scurt și au o calitate superioara fata de ceea este pe piața la un preț echilibrat.

Părere pentru: Fotoliu Para XXL



Simona

Impresie umplutura pufi

Am fost f mtumita. A fost simplu sa comanzi, comanda a venit repede, produsul f. bun și simplu de umplut puful.

Părere pentru: Perle reumplere


Corina M

Frumos, util și comod

Comanda a fost pt fotoliul para adolescent. A fost livrata foarte prompt…de azi pe mâine, iar fotoliul e foarte frumos și comod. Recomand!!

Părere pentru: Fotoliu Para adolescent


Raluca C.

Totul la superlativ

Foarte incantata fetita mea de puf. Cum a decurs totul? Foarte bine. Am făcut comanda azi, iar a doua zi la ora 7 puful era gata. Arata chiar ca în poze. Material Foarte bun! Recomand 100%

Părere pentru: Fotoliu Mini Para

Toth Istvan

Excelent

Excelent, foarte multumit, a fost cadou de craciuni , multumesc pt.procesare rapida ,21----24 dec. Ora 10 dimineata, foarte multumit,asa mai departe,cu stima

Părere pentru: Fotoliu Para XL


Toth Istvan

Excelent

Foarte multumit,cadou de craciuni este ideal ,livrarea 21 dec. 24 dec.ora 10 dimineata ,bravo firma, multumesc cu stima

Părere pentru: Fotoliu Para XL

Simona R

Fotoliu mini para

Foarte multumita! Băiețelului meu ii place mult acest fotoliu. Cu siguranta o sa mai comand si alte modele! Livrarea imediata. :)

Părere pentru: Fotoliu Mini Para




Banu

Servicii prompte

Am făcut inițial o comanda de perle reumplere cu o cantitate mai mica decât ce aveam nevoie și cu un singur telefon am rezolvat modificarea cantității. Comanda a fost plasata dupa amiaza, iar a doua zi până în prânz a fost livrata. Mulțumesc

Părere pentru: Perle reumplere



Anca P

Excelent

Culoarea este foarte vie - exact ca in paletar. Livrarea foarte rapida! Fotoliul este umplut bine cu bile, dar este foarte usor.

Părere pentru: Fotoliu Para adolescent

Aliz Bálint

Multumit de experienta

Produsul este de calitate foarte buna, culoare placuta. Coletul a sosit repede, impachetat foarte bine

Părere pentru: Fotoliu Para XXL


Mihai

Exceptional

Exceptional..confortabil, ușor de intretinut! Comanda prompta, la fel și livrarea! Foarte multumit!

Părere pentru: Fotoliu puf Eco

Luciana

Perfect pentru copii

Foarte bun, calitativ si colorat. Fetitele mele sunt f incantate de el, dacă ar putea cea mare ar dormi in el. Este perfect.

Părere pentru: Fotoliu puf Eco


Madalina Taran

Excelent fotoliu!!!

Calitate, promptitudine și preț bun! Produs exact ca și cel descris pe site! Recomand!!!

Părere pentru: Fotoliu Para XL






Marius Militaru

Produs de calitate

Un produs corect cu un raport pret/calitate bun. Măsura potrivită atât pentru copii cât si pentru adulți. Recomand

Părere pentru: Fotoliu Para XL



Iulia Catanas

Excelent

Super multumita de pufi, calitate foarte buna la material, imprimarea perfecta! Recomand cu tot dragul.

Părere pentru: Fotoliu Confort

Alen Moga

Excelent

Produs de calitate . Suntem foarte multumiti si cu siguranta voi mai cumpara! Excelent !!!

Părere pentru: Fotoliu Para XL



Iulia

Foarte frumos

Am comandat varianta nylon texturat, arata f bine, este foarte confortabil. Printul a iesit f frumos. Multumim

Părere pentru: Fotoliu Para XL




Felicia P

Excelent!

Comod ,rezistent,de buna calitate! Seriozitate și promtitudine!Excelent cadou,copil incantat!Recomand!

Părere pentru: Fotoliu Para XL





Nedelcu Claudiu

BEAN BAG VELA XXL

ma asteptam sa fie mai mare, insa e ok de mare.
Astept sa se mai turteasca un pic...va fi mai confortabil, sa si pot adormi in el.
Material misto.

Părere pentru: Fotoliu bean bag Vela XXL

Eliza

Frumos si comod :)

Fotoliul este foarte comod, are o culoare galbena aprinsa care inveseleste camera. Materialul este de calitate, pretul acceptabil pentru produsul primit.

Părere pentru: Fotoliu Para adolescent


Adriana F

Dezamagita

Buna seara!Sincer nu pot sa spun ca am avut o experienta prea placuta,fiindca ambalarea a lasat de dorit:-(,sacul era rupt si lipit cu scoch ,era foarte subtire si pus intr-un alt sac foarte subtire,care foarte usor se gaurea cand il prindeai cu degetele.Parerea mea ca astfel de materiale se ambaleaza in saci foarte grosi de plastic sau un material textil si apoi bagat intr-un sac de plastic gros,nu arunci polistirenul in 2 saci subtiri care lasa de dorit si pe langa asta,eu zic ca nu aveam cantitatea comandata in sac,clar ca la spargerea sacului mie acasa nu mi-a mai ajuns din pacate toata cantitatea…nu stiu a cui a fost vina,curier sau firma cu pufi,dar data viitoare nu cred ca voi mai colabora asa…Multumesc!O seara buna!

Părere pentru: Perle reumplere



Raluca M

Calitate foarte buna

Sunt foarte confortabile. Materialul este de o calitate foarte buna!.
Recomand!

Părere pentru: Fotoliu Para XXL

claudia

Calitate excelenta. Foarte frumoase

Culoarea materialului este foarte frumoasa (bleumarin). Sunt reglabile, au stabilitate si calitatea lemnului este foarte buna. Multumesc

Părere pentru: Scaun de plaja pliabil Leon

Catalina

Foarte fain

Foarte multumita de produs. Materialul este calitativ si foarte gros. Para este destul de umflata. Recomand!

Părere pentru: Fotoliu Para XL


Catalina Vasilescu

Foarte multumita

Fotoliul este exact ca in descriere, foarte buna calitatea materialului.
Livrare imediata.
Multumim!

Părere pentru: Fotoliu Para XL



Pascu Alina

Foarte bun!!!

Un fotoliu foarte confortabil, Culoarea superba iar livrarea neașteptată (comandat vinerea în jurul amiezii primit sâmbăta la ora 13.00 - 24 de ore......). MAI MULT DECÂT PERFECT . PS: Cred ca o sa fiu nevoita sa mai comand unu pt ca nu ne dam rand sa stam pe el iar în aceasta perioada "Singur Acasă" se vede mai bine din el. :)

Părere pentru: Fotoliu Para XL


Oana Ungureanu

Raport pret-caliate

Este foarte bun, exact ca in descrierea facuta pe site. Il recomand.
Fetița este super incantata.

Părere pentru: Fotoliu puf Eco