Ayben sermin Ibraim
Nu sunt multumita
Este f tare
Hus pare croita prea mica ptr umplutura.
Sincer, nu recomand
Am scos husa si il.folosesc asa fara ptr ca este mult mai flexibil.
Este f tare
Hus pare croita prea mica ptr umplutura.
Sincer, nu recomand
Am scos husa si il.folosesc asa fara ptr ca este mult mai flexibil.
Am comandat fotoliile pentru noul nostru studio de dans, iar cursantii sunt extrem de incantati de confortul lor!
Foarte bine realizat fotoliul, materialul pare rezistent. Un pic prea dur la inceput dar probabil se mai lasa in timp.
Foarte calitative. Recomand!
Calitate, culori vibrante
Foarte mulțumita!